Заправка картриджів

Заправка лазерних картриджів

     У наш час ми потребуємо використання друкарської техніки: принтерів або багатофункціональних пристроїв (МФУ). Купуючи таку техніку, згодом зіштовхуємось із питанням купівлі нового картриджа чи перезаправки наявного. Виробник рекомендує використовувати лише ліцензійні витратні матеріали, але покупка нового картриджа у наш час дорога.
     За наявності спеціального обладнання можна самому перезаправити свій картридж, але як правило не кожен користувач буде купувати дороге за ціною обладнання для заправки в домашніх умовах картриджів, так як це не раціонально.
     Наша компанія, що надає послуги із заправки будь-яких лазерних картриджів, у нас є спеціальне обладнання для цього. Наші досвідчені фахівці можуть перезаправити та відреставрувати за необхідності будь-який лазерний картридж.
     Вартість заправки монохромного лазерного картриджа: від 150 грн.
     Вартість заправки кольорового картриджа: від 350 грн.

Заправка струминних картриджів

     Струменеві картриджі бувають двох типів: з вбудованою друкувальною головкою (ПГ) і без неї. З вбудованою ПГ зазвичай застосовуються в принтерах HP і Canon без ПГ в Epson.
     Всім відомо, що струменеві картриджі одноразова. Але виробники такої техніки роблять ними велику ціну, простіше купити новий апарат.
     Струменевий картридж з ПГ є пластмасовим бункером з поролоном, просоченим чорнилом. У верхній частині картриджа є система ходів для виходу повітря та вирівнювання тиску всередині резервуару з чорнилом. Через дюзи мікроскопічні крапельки чорнила випаровуються і відображають на папері задану точку. У кольорового картриджа три відділення для різних чорнил.
     Процес заправки таких картриджів полягає в тому, щоб зробити отвір і через нього в поролон накачати чорнило. При цьому не знімаючи верхньої наклейки, просто зробити отвори. Наклейка у картриджа служить захистом від вентиляційних ходів. Після заправки дірочку заклеюють маленьким шматочком скотчу, або крапають крапельку епоксидної смоли зверху.
     Наша компанія займається заправкою струминних картриджів HP та Canon. Вартість заправки картриджа від 50 грн.