Ремонт системних блоків

    Системний блок — це корпус, основна складова персонального (настільного) комп’ютера, в якому розміщені функціональні компоненти, такі як блок живлення, материнська плата (MB), процесор (CPU), оперативна пам’ять (ОЗУ), жорсткий диск (HDD), відеокарта (якщо немає вбудованої в МВ), зчитуючий/пишучий пристрій (CD-RW).

     Материнська плата — основна системна плата, що складається з безлічі компонентів, що об’єднують роботу інших комплектуючих системного блоку. Ця плата має різні роз’єми для підключення різних зовнішніх пристроїв: USB, PS/2, аудіо, роз’єм мережевої карти, відео HDMI або DVI і т.д.

Процесор — головний пристрій, що є мозком комп’ютера. Він обробляє програмні коди та визначає функції з обробки інформації.

Оперативна пам’ять — служить для тимчасового зберігання даних, і команд, необхідні роботи процесора.

Жорсткий диск — призначений для зберігання інформації, такої як програми, документи, фотографії, ігри, музика, фільми і т. д. Дані записуються на диски, що знаходяться всередині, покриті феромагнітним матеріалом.

Відеокарта — пристрій, який перетворює зображення, що знаходиться в пам’яті комп’ютера, на відеосигнал для монітора.

Блок живлення – призначений для живлення електрикою всіх компонентів комп’ютера, перетворюючи та стабілізуючи його.

CD-DVD-привід — компонент системного блоку для читання або запису інформації на компакт-диски.

     Всі ці пристрої можуть виходити з ладу (ламатися). Рано чи пізно це трапляється з різних причин, перепад електроенергії, засмічення пилом, перегрів тощо. Наш сервісний центр займається ремонтом комп’ютерів у Вишгороді. Ми можемо полагодити необхідну деталь або замінити її на іншу.

     Також займаємося за бажанням клієнта модернізацією (аппгрейдом) комп’ютера, для поліпшення його характеристик або складання повністю нового системного блоку з певних комплектуючих.

Наші ціни на послуги

Найменування Вартість, грн.
Встановлення/перевстановлення Windows, Microsoft Office, драйверів
500
Налаштування ОС 200
Встановлення драйверів 250
Встановлення Microsoft Office 200
Налаштування інтернету
100
Налаштування Wi-Fi роутера 100
Лікування від вірусів від 250
Відновлення даних від 250
Заміна комплектуючих, 1 од. 100
Чищення від пилу, з повним розбиранням від 350
Складання ПК з комплектуючих 500

     Наша компанія надає послуги з ремонту комп’ютерів у місті Вишгород, за адресою: пл. Шевченка, 3. Вхід через «Канцтовари».