Створення сайтів

Розробка та супровід сайтів

     В наш час практично всі люди якимось чином використовують глобальну мережу – інтернет. Для роботи, навчання, розваги, пошуку інформації, розвитку тощо. Для будь-якої компанії престижно мати свій власний сайт для реклами своїх послуг або продажу товарів. Зараз це дуже актуально та практично. Багато хто звикли не виходячи з офісу чи будинку вирішувати деякі питання в онлайн режимі. Тому наша компанія надає послугу зі створення, підтримки та просування сайтів. Починаючи від сайту-візитки та закінчуючи об’ємними інтернет магазинами. Робимо сайти на будь-який смак за бажанням клієнта. Наші фахівці вже мають великий досвід у цьому напрямку. Якість послуг гарантуємо.
     Наші фахівці мають досвід роботи з різними CMS:

Розробляємо різні типи сайтів: лендинг, корпоративний сайт, інтернет-магазин, сайт візитівка, сайт каталог. Використовуємо готові шаблони або створюємо новий ексклюзивний за бажанням клієнта.
     Що входить у створення сайту у нас:
     Створення шаблону, адаптація сайтів під мобільні пристрої, навчання управління в адмін-панелі, перенесення на хостинг та налаштування (запуск), передача доступів та прав власнику.
     Також пропонуємо техпідтримку та супровід сайтів створених не тільки нашою компанією, SEO просування, просування в соціальних мережах.
     Вартість послуг зі створення та супроводу сайту:

Ціна пакета послуг (не включає вартість домену, хостингу, виділеного IP), грн.
Сайт візитка Лендінг пейдж Корпоративний сайт Інтернет-магазин
Стандарт 3000
2000 4000 від 5000
Расширений від 4500
від 3000 від 5500 від 9000
Просування сайту від 1000 грн. в місяць
Супровід сайту від 1000 грн. в місяць